Kliki kaardil, et avada kaardirakendus

Asukoht

Uus vaikne ja atraktiivne väikeelamute kvartal jääb Pärnu jõe kaldale, kus on tagatud avalik ligipääs jõe äärde. Maa-alale on kavandatud kolm avaliku kasutusega uut tänavat: Ranna, Jõekalda ja Kääru. Välja ehitatakse taristu: elekter, side, vesi, kanalisatsioon, sadevesi, drenaaž ja tänavavalgustus. Taristu üleandmine on plaanitud aastal 2023. 2022 aasta lõpuks on tänavad asfalteeritud freesasfaldiga, mis tagab väga hea ligipääsu igale krundile.

Sindi linn on Pärnu maakonnas Tori vallas Pärnu jõe vasakul kaldal. 14 km kaugusel Pärnust, Tori valla keskus. Supluse elurajoonist on jalutuskäigu kaugusel Sindi Konsum, Sindi Lasteaed ja Sindi Gümnaasium. Väikese autosõidu kaugusel asub Paikuse, Pärnu ja Tammiste.

Saatke päring

  Müügiinfo

  Aivar Villemson

  Aivar Villemson

  LAAM Kinnisvara

  503 3902
  aivar.villemson@laam.ee

  Annely Klausen

  Annely Kreis

  LAAM Kinnisvara

  5553 6957
  annely.kreis@laam.ee

  Supluse elamurajooni müügikorraldusega tegeleb LAAM Kinnisvara, mis on asutatud 2013 aastal ning ettevõtte omanikeks on pikaajalise kinnisvara alase kogemusega Aivar Villemson ja Mart Saa. Olles kinnisvara ettevõtteid ja suuremahulisi projekte teinud enam kui 25 aastat, peame oma tugevusteks nii klientide teenindamist, kui kinnisvara arendamist. Meie poolt läbiviidud projektid hõlmavad endas nii suuremahulisi elamupiirkondi, kui äriprojekte.

  Vaata lisaks: www.laam.ee